קידום אתרים

דף הבית | פרסם כאן
 
 
 
   
 
אחסון אתרים

אחסון אתרים אחסון אתרים הוא מה שמאפשר לאתרים שלנו לפעול 24 שעות ביממה ולהיות נגישים לכל מי שרוצה לצפות באתר שלנו. האינטרנט הפך להיות דב

הראל
פורסם: 5/24/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית אחסון אתרים

 

אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא מה שמאפשר לאתרים שלנו לפעול 24 שעות ביממה ולהיות נגישים לכל מי שרוצה לצפות באתר שלנו.

האינטרנט הפך להיות דבר מבוקש- הוא מאפשר לאנשים לעשות פעולות שאחרת היה להם הרבה יותר מאמץ או קשה לעשות אותם בלחיצת כפתור אחת.  אנשים יכולים להזמין דברים שאחרת היו צריכים לנסוע אליהם לחנות, הם יכולים לשלם חשבונות ומיסים, הם יכולים לחפש ידע ולעשות סקר שוק, בכל בקלות ובנ8וחות מהכיסא בבית או במשרד. האינטרנט הפך להיות אחד הדברים שהפכו את החיים שלנו להרבה יותר קלים. הם אפשרו לאנשים לפתוח עסקים שלמים בלחיצת כפתור ולהציג את הסחורה שלהם ואת השירות שהם מציעים במחיר זול מאוד אם לא אפסי לעומת מחירים של חנות אמיתית.

אחסון אתרים הוא מה שמאפשר לכל זה לקרות- מכיוון שאנחנו רוצים, אם כבר יש לנו אתר, לספק זמינות של 24 שעות ביממה (ואנחנו אפילו לא צריכים לשלם למוכר כדי שיעמוד בחנות וימתין ללקוחות), אחסון אתרים מאפשר לאתר שלנו להיות זמין לכל מי שמבקש לראות אותו בכל שעות היממה. הוא מאפשר לחנות שאנחנו אולי רוצים ליצור (החנות הוירטואלית) להיות פתוחה כל הזמן ובכך לאפשר לאנשים להגיע אליה מתי שהם רוצים וכמה פעמים שהם רוצים כדי להתרשם, ללמוד וכמובן- לקנות.


אחסון אתרים הוא השרת שעליו נמצא האתר ומספק את האפשרות של גישה בכל שעות היממה אל האתר הזה. איך זה קורה ולמה אי אפשר לעשות את זה בבית? כמה סיבות- אחסון אתרים מאפשר לאתר שלנו להיות זמין כל הזמן פשוט מהסיבה שהשרת פועל גם הוא 24 שעות ביממה. אלא אם אנחנו רוצים שהמחשב שלנו יפעל כל הזמן, סביר להניח שנעדיף שהאתר שלנו יהיה על שרת חיצוני וממנו הוא יעלה.


עוד סיבה היא תקלות- בכל בית יש קפיצת חשמל מדי פעם לפעם. לא תמיד אנחנו נוכחים כדי להגיב מיד ולהחזיר את האתר בחזרה לאינטרנט. אחסון אתרים בד"כ מגבה את מערכת החשמל שלו בגיבוי כפול ומאפשר לאתר להמשיך להיות זמין על כל תקלה שלא תקרה. בנוסף לכך בד"כ יש אנשים שנמצאים עם יד על הדופק ובודקים שהכל עובד כשורה או לפחות כאלה בעלי ידע לגבי מה עושים אם הכל לא עובד כמו שצריך.


סיבה שלישית היא זמן ההעלאה- בעוד לאנשים פרטיים בד"כ יש מהירות הורדה מהירה מאוד, מהירות ההעלאה שלהם די עלובה. כדי לאפשר להרבה אנשים לצפות באתר צריך מהירות העלאה מהירה כדי לאפשר לכל אחד מהם לקבל את האתר כמה שיותר מהר. אחסון אתרים בד"כ מספק מהירות העלאה מהירה יחסית וכך מאפשר להרבה אנשים לצפות באתר במהירות ובקלות.