קידום אתרים

דף הבית | פרסם כאן
 
 
 
   
 
בניית אתרים

כל עסק המכבד את עצמו חייב להעזר בשירות בניית אתרים, ולמה? בשביל לבנות לעצמו אתר אינטנרנט שימשוך אחריו תנועה ולקוחות


ברוך
פורסם: 5/24/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית בניית אתרים

 

בניית אתרים

בניית אתרים לעסק. כיום במאה ה-21 כמעט לכל עסק בעל הקיף פעילות לא קטן מאוד יש אתר אינטרנט לעסק שאין כזה כדאי שיקים אחד. אתר אינטרנט מהווה היום כמעט הכרח העולם העסקים. אנשים הרוצים להיכנס לאתר של העסק או החברה ולקבל מידע ורושם לגבי תחומי הפעילות של החברה ותחום עיסוקיה. החזקה של אתר מאפשרת גם הצגה של העסק באופן וירטואלי ולא דורשת הסבר על פעילותו באופנים אחרים כגון טלפון וכו'.

אתר אינטרנט מהווה היום כמעין כרטיס ביקור שלוחה של העסק בעולם הווירטואלי ולכן חשוב בעת הקמת אתר אינטרנט לעסק לשכור את שירותים של אנשים המתמחים בבניית אתרים באינטרנט כגון חברות שעוסקות בבניית אתרים באינטרנט או בעלי מקצוע שעושים זאת באופן פרטי.

אז מרגע ההחלטה לבנות אתר באינטרנט יש כמה אלמנטים שצריך להתייחס אליהם. אם פניתם לחברות או אנשים העוסקים בבניית אתרים עליכם להיות בעלי ידע מסוים אפילו אם מצומצם מאוד כדי שתדעו לשאול את השאלות הנכונות ולכוון את בונה האתר לבנות אתר הקולע לטעם שלכם. לא ניתן להפריד את האתר הווירטואלי מן העסק בעולם הפיזי ולכן צריך לבנות אתר שמדבר באותה "שפה" כלומר שהנראות של האתר משקפת את העסק אותו היא מייצגת. להלן כמה נקודות לחשוב עליהן בעת בניית אתרים לעסק:
ראשית צריך לחשוב על קונספט מתאים לאתר. על המראה של האתר על עיצובו על הפונקציות שאנו רוצים שהוא יכלול. אנשים העוסקים בבניית אתרים יכולים לספק מענה לכול הדרישות שלכם באשר לאיך שיראה האתר שלכם ואלו תכונות יהיו לו.

בשלב הבא צריך לשקול מה יכיל האתר. האם יהיה חנות או שיכיל פורום. אלמנטים אלה קובעים את האופי של האתר כמו גם את המחיר שלו. ככל שהאתר יכיל יותר תכונות מחירו עשוי להיות גבוה יותר מאשר אתר המכיל פונקציות בסיסיות יותר. בניית אתרים המכילים פונקציות רבות תעלה יותר ביחס לבניית אתרים המכילים מספר מועט יחסית של פונקציות.
בשלב הבא צריך לחשוב על התוכן של האתר, התוכן קובע חלק גדול מהנראות של האתר והמיקום שלו במנועי חיפוש לסוגיהם. לכן חשוב לאתר לבעלי אתר רציני לעדכן את התוכן באר מפעם לפעם כדי לשמור על הרלוונטיות שלו. המקוריות של התוכן כמו גם האיכות שלו הם חשובים בתחום.

השלב האחרון הוא שלב קידום האתרים שמטרתו לקדם את האתר במנועי חיפוש ולהביא אליו יותר צופים. חברות בניית אתרים ואנשים העוסקים בבניית אתרים ידעו לעשות זאת ולקדם את האתר למקומות שימשכו אליו יותר גולשים.

בניית אתרים לעסק היא דבר חשוב וכדאי לבנות לאנשים המתמחים בבניית אתרים כדי לבנות אתר איכותי שימשוך אליו גולשים ויקדם את העסק.